حکایاتی اندر نمایشگاه بین المللی کتاب

دیروز همچون یک دانشجوی فرهنگی و خواهان علم به نمایشگاه کتاب تشریف فرما شدم. لیست کتاب هایی که انتشارات آن ها را نمی دانستم به خانم اطلاع رسان دادم . اولین کتاب برای دکتر کچویان بود گفت موجود نیست دومین کتاب "موزه هایی در باد" دکتر فرهادی بود گفت موجود نیست . دیگه تا آخرش را خودتون حدس بزنید. وقتی به سالن کتاب های دانشگاهی رفتم و با دردسر زیاد انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی و امام صادق علیه السلام را کشف کردم ( چون به ترتیب الفبا نبود غرفه ها درهم چیده شده بودند)لیست کتاباشون را گرفتم (البته لیست کتاب علامه برای پارسال بود) و کتاب دکتر فرهادی را جز کتاب های علامه دیدم! من اولین نفر مراجعه کننده به خانم اطلاع رسان! بودم و نمی توان به بهانه این که خسته بودند نابلدی شون را توجیه کرد. یک نکته جالب دیگه این که انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام کتاب های خودشون را موجودی نداشتند! از دیگر عجایب این که فروشنده ها خود بی اطلاع بودن و مدام از همدیگر کسب اطلاعات می کردند. بهر حال چند فکر به از یک فکر! (منبع در مورد ناواردی فرشندگان و اطلاع رسانان و نیز چیدمان نامناسب غرفه های دانشگاهی امیراحمدی تنها نیست)

 

این هم حکایتی اندر نمایشگاه بین المللی کتاب 

ولی جدا از این گفتمان حتما سری به نمایشگاه بزنید .

/ 3 نظر / 6 بازدید
Admin parsfun

جهت افزایش بازدید , رتبه و محبوبیت در گوگل لینک خود را در لینکدونی سایت پارس فان بطور رایگان ثبت کنید همین الان اقدام کنید و منتظر تاثیر فوق العاده آن باشید ... آدرس : links.parsfun.net

رستگار

سلام بله درسته. ما هم همچین مشکلاتی داشتیم. من حتی نتونستم یکی از اون کتاب هایی رو که می خوام پیدا کنم.خیلی از ناشران شرکت نکرده بودن. سال به سال ..........!

علی رازی

با سلام. ببخشید کتاب دکتر فرهادی (موزه هایی در باد) تجدید چاپ شده؟ ممکنه مشخصات ناشر و همچنین قیمتش رو یا آدرسی رو که بشه از اونجا خرید کرد برای من ایمیل کنید. با تشکر.