شیوه تبلیغی صهیونیست

اسرائیل یکی ازپر نفوذترین رژیمهای موجود در دنیا محسوب می شود که با رویکردی دینی ومادیگرایی سعی در ایجاد گرایش اذهان عمومی جهان از هر طیف وگروهی وبا هر دینی به سوی تمایلات خود داردبیان این نکته جالب است که ا زآنجا که در دین یهود تبلیغ ویهودی شدن اقوام دیگر جایی ندارد-چرا که خود را قوم برتروفقط انسان می پندارد-عملا جایی برای گسترش آنها وجود ندارد.

بهترین گزینه برا ی فراگیر نشدن ادیان غیر یهودی ایجاد فرقه های مختلف است، ازجمله «شیطان گرایی»

صهیونیست ها معتقدند امروزه هیچ نیرویی قوی تر و کارآمد تر از افکار عمومی وجود ندارد و تنها کسانی می توانند در جامعه تاثیر گذار باشند که بتوانند بر افکار عمومی تسلط داشته باشند .

آنان در تولیدات فیلم ها با استفاده از نماد ها برای رسیدن به خواسته ها و حساسیت زدایی از جامعه، فراوان استفاده می کنند که در این زمینه می توان به دو فیلم " طالع  نحس4" و " هری پاتر " اشاره کرد . سینما در نود دقیقه، نود سال بیانیه و اجلاس را بر باد داده و بار خویش را بر قلوب می نشاند. تماشاگر سینما مطلب را نمی بیند بلکه و در اعماق وجودش می نشاند، آثار آن در جامعه و درونش تبدیل به کنش و فعل می گردد.

پایان تاریخ و فرجام بشر...

 

در خصوص آخر الزمان، پایان  تاریخ و فرجام زندگی بشر، کتاب های فراوانی نوشته شده، فیلم های سینمایی و مجموعه های  تلویزیونی بسیاری ساخته شده و حتا دانشکده ها و نیز دانشگاه هایی در امریکا برای این مقصود ایجاد شده اند. از درون این تفکر ( پایان تاریخ ) و این پیشگویی تاریخی "آرماگدون" زاده می شود. مبلغان انجیل طی سه دهه ی اخیر و به ویژه ده سال گذشته تلاش کرده اند با به کارگیری وسایل ارتباطی جمعی، صدها شبکه رادیویی و تلویزیونی و انتشار میلیون ها جلد کتاب و هزاران عنوان نشریه و مجله و نیز ساخت چندین فیلم سینمایی بسیار جذاب، ادبیات جدیدی را توسعه دهند که براساس آن و مبتنی بر پیشگویی های انجیل، جهان در آغاز هزاره سوم باید شاهد یک تحول بزرگ به مثابه ی مقدمه ظهور مسیح باشد و آن تحول عبارت است از وقوع یک جنگ جهانی تحت عنوان آرماگدون. این حادثه پس از سال 2000 م حتما اتفاق خواهد افتاد.

نکته مهم دراین باب آنکه آرماگدون مطالبی صرفا بر روی کاغذ ومفاهیمی درذهنها دراندیشه ها نیست بلکه چنین تبلیغ می شود که پیروان این مکتب موظفند همه تلاش خود رابرای عملی شدن آن به خرج دهندواز آنجا که شرط ظهور دوباره مسیح وتحقق صلح جهانی بروز یک جنگ عالم گیر است دنیا برای رسیدن به صلح نهایی بایدهزینه این«جنگ مقدس» را بپردازد واز آن رو که آمریکا جنگ آرماگدون را رهبری خواهد کرد می بایست وحق دارد مقدمات آن را فراهم کند، پایگاههای خود را در منطقه خاور میانه وخلیج فارس توسعه دهد وبدان دلیل که نقطه کانونی این جنگ سرزیمن فلسطین است رژیم اسرائیل را از هرجهت تدارک وحمایت کند. عراق را اشغال نماید، سوریه ولبنان در اختیار گیرد ایران را تحت فشار سیاسی –اقتصادی ومحاصره نظامی قرار دهد.

در آستانه سال 2000م که «مسیحیان هزاره گر»یعنی  همان صهیونیست مسیحی انتظار ظهور عیسی مسیح را می کشند، رژیم اسرائیل با حمایت آمریکا وپشتیبانی غرب به لبنان حمله می کند تا به بیروت پیشروی می نماید وجنگ داخلی د رلبنان آغاز می شود.در همین اثنا رژیم بعث عراق در یک توافق پنهانی با دولت آمریکا در حالی که حمایت همه رژیمهای وابسته به آمریکا در منطقه خلیج فارس را با خود دارد جنگ تمام عیاری را با جمهوری اسلامی ایران با انگیزه توقف انقلاب اسلامی آغاز می کند. طرح آمریکایی فروپاشی شوروی که از مدتها قبل زمینه های آن فراهم آمده است به بار می نشیندوامپراتوری بزرگ شوروی که در ادبیات راستهای افراطی حاکم بر آمریکا«امپراتوری شرّ» نامیده می شودسقوط می کند وآمریکا دایه دار«نظم نوین جهانی»می شود.در همین حال آمریکا صدام دیکتاتور عراق را که با فروپاشی شوروی به طور کامل به سوی آمریکا چرخش می کند، وا می دارد که پس از جنگ با ایران، و به دنبال ارضای جاه طلبی های خود راه را برای حضور گستره آمریکا فراهم کند.آمریکا به بهانه باز پس گیری کویت عملیات توفان صحرا طراحی می کند پایگاههای ثابت نظامی،کویت، عربستان ، قطر، بحرین، امارات وعمان را برپا می کندو ناوگان پنجم آمریکا رسما در خلیج فارس مستقر می شود.اینها همه در دوران حاکمیت جمهوری خواهان وراستهای افراطی به رهبری ریگان وبوش پدر صورت می گیرد.

وارد هزاره سوم می شویم تب انتظار عیسی مسیح با تبلیغات سر سام آوربنیاد گرایان مسیحی بالا می گیردمرحله جدید عملیات کلید می خورد به یکباره در11سپتامبر2001 برجهای دوقلو منهدم می شودکه پیش ازآن درفیلم" مردی که فردا را می دید" بر اساس پیشگویی های" نوسترآداموس" وعده آن داده شده بود خبر آن بر روح و اندیشه ی مردم جهان آوار میشود و این رمز عملیات جدیداست.

از فردای حادثه 11سپتامبر که درست 10 سال قبل ازآن در همین روز(11سپتامبر)بوش پدر نظم نوین جهانی رو اعلام کرده بود ارابه جنگی آ»ریکا به حرکت در می آید و به بهانه جنگ با تروریسم به خاورمیانه لشکر می کشدو این بار در مرزهای شرقی ایران در افغانستان اردو می زند از جنگ مقدس با ترورسیم وقوای شرّ سخن میگوید ایران کره شمالی وعراق را محور شرارت می نامد.

پس با یک طرح پنهانی عراق را اشغال می نماید که در جنگ آرماگدون عراق جایگاه ویژه ای دارد، در این جنگ سرزمین بابل یعنی عراق امروزی باید تصرف شود وفرات می بایست خشک شود.درباره ایران طرح مستقل ومتمایزی وجود دارد ، راهبری دوپایه "فشار از خارج وفروپاشی از داخل" .

/ 1 نظر / 8 بازدید
زارعین

سلام از مطلب ارزنده شما سپاسگزارم موفق باشید