تارنمای ارتباطات و فرهنگ
     


نشست خودمانی با غلامرضا اعوانی

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 2 تهران،‌ سید قاسم ناظمی، رییس فرهنگسرای ابن سینا درباره نشست‌های خودمانی گفت: این نشست‌ها، با هدف دیدار و گفت‌وگوی شهروندان با چهره‌های ادبی و هنری برگزار می‌شوند. بهاءالدین خرمشاهی، حافظ‌شناس و قرآن‌پژوه،‌ نخستین مهمان این نشست بود. 

وی تصریح کرد: فرهنگسرای ابن‌ سینا در دو ماه گذشته، میزبان افرادی نظیر هوشنگ مرادی‌کرمانی،‌ نویسنده کتاب‌های نوجوانان،‌ حمیدرضا نوربخش،‌ موسیقیدان،‌ خسرو سینایی‌، فیلم‌ساز، ‌رضا امیرخانی، ‌نویسنده و عبدالجبار کاکایی، شاعر و ترانه‌سرا،‌ در پنجشنبه خودمانی بوده است. 

ناظمی با اشاره به تجلیل از غلامرضا اعوانی در یکی از آیین‌های نکوداشت این فرهنگسرا که در سال‌های 85 تا 87 برگزار می‌شدند، گفت: نشست خودمانی با این استاد فلسفه، آخرین جلسه از سلسله نشست‌های خودمانی، پیش از آغاز ماه مبارک رمضان خواهد بود. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این نشست خودمانی ساعت 18:30 چهارشنبه، 5 مردادماه، به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس،‌ فاز یک،‌ خیابان ایران‌زمین شمالی مراجعه کنند.نوشته شده توسط مسعود زارع مهرجردی در ۱۳٩٠/٥/٥ ساعت ۱:٤۱ ‎ب.ظ

برگزاری کلاس های ایران شناسی

کلاس های  "ایران شناسی قبل از اسلام " و  "ایران شناسی بعد از اسلام " به همت بچه های " کانون نو اندیشان " دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در مجتمع ولیعصر برگزار می شود. دوستانی که مایلند در این کلاس ها شرکت کنند می توانند با هماهنگی از مباحث استفاده بسیار ببرند. ایران شناسی قبل از اسلام توسط دکتر عریان  و ایران شناسی بعد از اسلام توسط دکتر جمشید نژاد تدریس می شود. نگرش توحیدی پیش از اسلام نیز توسط دکتر شریف زاده تدریس می گردد. کلاس ها چهارشنبه هر هفته برگزار می شود.


نوشته شده توسط فاطمه امیراحمدی در ۱۳٩٠/٥/۱ ساعت ۱۱:٢٩ ‎ب.ظ